Prosinec 2007

Muzikál ze střední 1+2

30. prosince 2007 v 18:30 | Lili |  Muzikál ze střední
Doufám že alespoň někomu se budou tyto obrázky líbit

Zvírotice

30. prosince 2007 v 15:40 | Lili |  Něco o mě (Lili)
Zvírotice Tak tohle je podle mě to nej místo na celém světě. Zde trávím každé prázdniny, poznávám zde nové lidi a hlavně je tu u vody moc hezky. Mám odsud mnoho zážitků. Některé sice nejsou podle mých představ, ale těch pěkných zážitků je mnohem víc.
Tohle je bunkr který zde zůstal po válce a je vidět, když je málo vody.
Zvírotice

Zamilované obrázky

30. prosince 2007 v 10:40 | Lili |  Láska
No prostě před koncem roku blbnu....

Gilmorova děvčata

25. prosince 2007 v 16:05 | Lili |  Gilmorova děvčata

Buffy

25. prosince 2007 v 15:41 | Lili |  Buffy přemožitelka upírů

Anděl Gothic

25. prosince 2007 v 15:28 | Lili |  Gothic

Čarodějky

22. prosince 2007 v 15:23 | Lili |  Čarodějky
Aby fungoval čarodějnický kruh, musejí být tři. Prue umí pohybovat předměty pomocí telekineze, Piper dokáže zastavit čas a Phoebe předvídá budoucnost. Nejsou nesmrtelné, a tak když Prue podlehla démonovi, musela magickou trojku doplnit Paige. Se zlem už bojují osm seriálových sezon.
Magická trojka
"Je to velmi významný seriál, který rozšířil diváckou základnu naší televizní sítě, zařídil nám stálou úroveň sledovanosti a podtrhl témata, která jsou pro naše programové vysílání ústřední: herecké hvězdy, ženské hrdinky, vývoj rodinných vztahů a využití nadpřirozených sil ke zvýraznění reality," pochválil Čarodějky Jordan Levin, jeden z prezidentů společnosti Warner Brothers.
Čarodějky byly také požehnáním pro výkonného producenta Aarona Spellinga, který dříve vykouzlil seriály Beverly Hills 90210, Melrose Place nebo Dynastie. Spelling se svěřil, jak důležitá pro úspěch seriálu byla spolupráce s Warner Brothers. "Warner Brothers byli úžasní," řekl. "Opravdu tomu seriálu od začátku věřili."
Čarodějky, mix akční podívané a sex-appealu hlavních hrdinek, diváci často přirovnávají k Charlieho andílkům. Koncept Čarodějek se ale zrodil už v devadesátých letech, kdy jeden z výkonných ředitelů Warner Brothers, Jamie Kellner, viděl doma na kabelovce Čarodějky z Eastwicku. Nápad přenést nadpřirozené síly do formy televizního seriálu se mu velmi zalíbil, a tak se obrátil na společnost Spelling Entertainment a scenáristku Constance Burge, která v roce 1996 napsala pilot pro Spellingovo melodrama Savannah.
Pro scénář použila všeobecně známé čarodějnické motivy a své vlastní zkušenosti se dvěma sestrami. Sestavila tak příběh, který se točí kolem sester Halliwellových, tří holek, kterým je něco přes dvacet a žíjí spolu v San Franciscu. Přijdou na to, že jsou vlastně čarodějky, které mohou díky svým nadpřirozeným schopnostem bojovat se zlem.
Prue, nejstarší z nich, dokáže pohybovat předměty pomocí telekineze. Piper dokáže zastavit čas a bezstarostná Phoebe, ta nejmladší, umí předvídat budoucnost. Ze samotného scénáře se vyklubal pilotní díl s relativně neznámou Lori Rom hrající Phoebe, Holly Marie Combs (známou ze seriálu Picket Fences) coby Piper a Spellingovou starou známou z Beverly Hills 90210, Shannen Doherty v roli Prue.
Pilot se všem zamlouval, a tak dostal seriál zelenou a natáčení mohlo začít. Jenže týden před tím, než padla první klapka, Lori Rom z celého projektu nečekaně vycouvala.
"Měli jsme vlastně natočený a schválený pilot, ale neměli jsme herce, kteří v tom pilotu hráli," vysvětluje Spellingův dlouholetý spolupracovník E. Duke Vincent. "Nemusím snad dodávat, že to pro nás nebyla vůbec příjemná situace."
Naštěstí se ukázalo, že náhlá změna se pro Čarodějky nestala prokletím. Spelling nabídl uvolněnou roli Phoebe televizní veteránce a hvězdě ze seriálu Melrose Place Alysse Milano.
"Dostala jsem šanci podívat se na pilot," říká Milano, "a okamžitě jsem věděla, že to bude hit. Měla jsem čtyři nebo pět dní na rozmyšlenou. Samozřejmě jsem to vzala a bylo to moudré rozhodnutí."
Celý pilot se tedy natočil znovu s Alyssou a seriál se konečně mohl naplno rozjet. K velkému a příjemnému překvapení se z Čarodějek stal nejúspěšnější start Warner Brothers v historii. Hned první díl přilákal k obrazovkám 7,7 milionů diváků. Hlavně díky kouzelné chemii mezi hlavními představitelkami se Čarodějky staly novým hitem číslo jedna a najednou stál celý štáb před novým úkolem: přetavit tak nadějný začátek ve stabilní a kvalitní dlouhodobou podívanou.
"Měli jsme pořad, ve kterém tři sestry přijdou na to, že jsou čarodějky," vysvětluje Bran Kern, producent a vrchní scénárista. "Jenže to se odehraje během jedné epizody a co dáte do té zbývající stovky? Ze začátku jsme jeli systémem pokus-omyl."
Jakmile se scenáristé naučili využívat vedlejší magické postavy, aby tak oživili všední starosti hlavních hrdinek, měli vyhráno. Když se u Halliwellových neřešili problémy s chlapy a prací, bojovaly holky s démony a černou magií. Pánskou část publika tak k seriálu táhla akce, zatímco dívkám se líbily sesterské vztahy a vlastně i fakt, že hlavními hrdinkami seriálu jsou pro změnu holky a ne kluci.
"Naší mantrou odjakživa bylo, že je to pořad o třech sestrách, které mimochodem odhalí, že jsou vlastně čarodějky," vysvětluje Kern. "Myslím, že rodinné vztahy v seriálu, sesterské pouto mezi nimi a fakt, že společně chrání své tajemství jsou jádry celého příběhu."
Po první sezóně se Čarodějky staly takovým nenápadným, ale zaručeným trhákem. Warner Brothers si je hýčkali jakou svůj tajný elixír. Jenže na konci třetí sezóny přišel nečekaný zádrhel - Shannen Doherty z ničeho nic seriál opustila. Tým scenáristů se tak rozhodl nechat postavu Prue ve finále třetí sezóny zemřít a představit místo ní Paige, nevlastní sestru Halliwellových, která se svými schopnostmi Prue mezi čarodějkami zastoupí.
Pro takovou roli musel Spelling a jeho tým najít nějakou talentovanou dívku, která by byla podobná herečkám Combs a Milano a byla by okamžitě k dispozici. Tak přišla chvíle pro Rose McGowan známou z filmů Ďábelská hra a Vřískot. "Co se týče konce třetí sezóny, byl jsem nervózní ještě před tím, než jsem se vůbec dozvěděl, že Shannen Doherty odchází," říká Kern. "Nevěděl jsem, co dáme do čtvrté a páté sezóny, protože už jsme toho o těch holkách řekli opravdu hodně. Naštěstí se nám s příchodem jejich nové sestry otevřelo úplně nové pole působnosti."

Gothic

22. prosince 2007 v 14:50 | Lili |  Gothic

Veselé Vánoce

22. prosince 2007 v 14:21 | Lili |  Něco o mě (Lili)
Vám Všem
přeji veselé Vánoce, bohatého Ježíška a šťastný Nový rok.
Děkuji že jste sem zašli a doufám, že až to tu trochu
upravím, bude se vám to tu líbit. Chtěla bych poděkovat
mé kamarádce, která mi s tímto blogem bude pomáhat.
Šťastné a veseléééééééé
přeje
Lili

Vítám Vás

1. prosince 2007 v 12:26 | Lili |  Něco o mě (Lili)
Ahoj lidi jak se máte jsem ráda že jste sem zašli. doufám že tu káždý z vás najde co se mu líbí .